Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Kolekcje

Kolekcje

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-18 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Plakat ślubny powitalny dla...

24,99 zł Cena

Wspaniały plakat ślubny na przywitanie waszych gości weselnych. Na plakacie znajduje się data ślubu oraz imiona pary młodej. Plakat wykonany w modnych nowoczesnym minimalistycznym stylu. Duże rozmiary do wyboru. 

Plakat ślubny z rozpiską...

24,99 zł Cena

Wspaniały plakat ślubny z rozpiską stołów dla gości weselnych. Na plakacie znajduje się data ślubu oraz imiona pary młodej. Plakat wykonany w modnych nowoczesnym minimalistycznym stylu. Duże rozmiary do wyboru. 

Plakat ślubny z ważnymi...

24,99 zł Cena

Plakat ślubny do ramki lub do powieszenia na ścianę. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze fotograficznym w macie. Rozmiar wydruku do wyboru. Plakaty spersonalizowane to idealny pomysł na prezent jako pamiątka. 

Kartka z kalendarza ze...

11,99 zł Cena

Kartka z kalendarza do ramki lub do powieszenia na ścianę. Wydrukowana na wysokiej jakości papierze fotograficznym w macie. Rozmiar wydruku do wyboru. Kartka z kalendarza to idealny prezent jako pamiątka ślubu, rocznicy czy innego wydarzenia. Możliwość zakupu samego projektu i darmowa wysyłka na email. 

Plakat z tekstem piosenki -...

24,99 zł Cena

Wspaniały plakat ze słowami piosenki, personalizowany, na którym znajduje się wasz ukochany utwór. Może to być piosenka, do której wykonaliście pierwszy taniec na waszym ślubie lub utwór, który jest dla was szczególnie ważny. Na plakacie znajduje się prawdziwy wykres z piosenki oraz jej tytuł wraz z wykonawcą. Poniżej jest wypisany tekst utworu oraz wasze imiona. Idealne na prezent z okazji rocznicy czy jako pamiątka.

Spersonalizowany plakat z...

24,99 zł Cena

Spersonalizowany plakat z mapą i dokładnymi danymi zamieszkania ciebie i twojej rodziny. Na górze plakatu znajduje się miejscowość zamieszkania, poniżej dokładne współrzędne geograficzne waszego zamieszkania. Mapa ma kształt serca, co podkreśla ciepło i miłość do swojej rodziny oraz miejsca zamieszkania. Na mapie znajduje się znacznik z google maps, który dokładnie wskazuje wasze miejsce zamieszkania wraz z opisem. Plakat z mapą to idealny pomysł na prezent.  

Imiona superbohaterów z...

15,99 zł Cena

Wyjątkowy plakat personalizowany z imionami superbohaterów. Na plakacie znajdują się imiona najsłynniejszych superbohaterów z komiksów oraz z filmów. Między ich imionami znajduje się także imię twojego dziecka.

Plakat dla dziecka do...

21,99 zł Cena

Plakat do ramki lub do powieszenia na ścianę. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze fotograficznym w macie. Rozmiar wydruku do wyboru. Obrazki i plakaty to idealny prezent na każdą okazję. Plakat dla dziecka. Dwie wersje kolorystyczne dla chłopca i dziewczynki. 

Spersonalizowany plakat dla...

21,99 zł Cena

Obrazek do ramki lub do powieszenia na ścianę. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze fotograficznym w macie. Rozmiar wydruku do wyboru. Obrazki i plakaty to idealny prezent na każdą okazję. Plakat idealny do salonu lub sypialni.

Obrazek na ścianę -...

5,99 zł Cena

Obrazek do ramki lub do powieszenia na ścianę. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze fotograficznym w macie. Rozmiar wydruku do wyboru. Obrazki i plakaty to idealny prezent na każdą okazję. Stary plakat w stylu Vintage/Retro

Spersonalizowany plakat dla...

21,99 zł Cena

Obrazek do ramki lub do powieszenia na ścianę. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze fotograficznym w macie. Rozmiar wydruku do wyboru. Obrazki i plakaty to idealny prezent na każdą okazję. Plakat dla dziecka. Idealny do pokoju dziewczynki. 

Plakat na ścianę - Z...

5,99 zł Cena

Obrazek do ramki lub do powieszenia na ścianę. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze fotograficznym w macie. Rozmiar wydruku do wyboru. Obrazki i plakaty to idealny prezent na każdą okazję.