BajkoweObrazki.pl

To rodzina

Łukasz, Marta, Lenka oraz Franek. Marka powstała, po narodzinach naszego pierwszego dziecka, to właśnie Lenka była inspiracją, dziś ma prawie 7 lat i dalej niezmiennie nas inspiruje każdego dnia. Jako świeżo upieczeni rodzice, zaczęliśmy od metryczek i plakatów dla dzieci, bo to było tematem codziennych Naszych rozmów. Z czasem zaczęliśmy się rozwijać.

Skąd nazwa?

To była prawdziwa burza mózgów, chcemy stworzyć coś bajkowego! - BAJKOWEOBRAZKI!

Co było później?

Dzięki zdolnościom Łukasza, powstała strona internetowa wraz ze sklepem internetowym, logo i wszystko to co widzicie na IG, FB i na sklepie to jego zasługa. Oprawa graficzna, plakaty tworzy z pełną precyzją - tu nie ma mowy o tym, aby było na 90% ! Zawsze musi być na zapas 110 % :)

Marta - To właśnie ze mną piszecie w sprawie zamówień, to ja dla Was je pakuje i przygotowuje do wysyłki. Od niedawna również szkole się i robię plakaty.

Franek - to Nasz mały ponad roczny urwis :) czasem daje w kość, ale to dzięki niemu powstaje jeszcze więcej metryczek i plakatów dla maluszków.

Lenka - inspiruje do tworzenia plakatów dla starszych dzieci, np z bajek czy gier. 7-latka ma już swoje upodobania, które Nam pokazuje, a my przekładamy je na plakaty dla dzieci.

Nasze dzieci są dla Nas najcenniejszą inspiracją - to one napędzają Nas do ciężkiej pracy, tak aby stworzyć coś niepowtarzalnego i takiego "Naszego" Jesteśmy bardzo szczęśliwi, widząc zadowolenie klientów, bo to dzięki Wam tu jesteśmy!

Każde miłe słowo działa budująco! Napędza do działania i pokazuje to, że jesteśmy we właściwym miejscu.

Produkt dodany do listy życzeń

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).