Plakat Kraków, Grafika na ścianę obraz z miastem Kraków. Plakat miasto na ścianę
Plakat Kraków, Grafika na ścianę obraz z miastem Kraków. Plakat miasto na ścianę
  Plakat Kraków, Grafika na ścianę obraz z miastem Kraków. Plakat miasto na ścianę
  Plakat Kraków, Grafika na ścianę obraz z miastem Kraków. Plakat miasto na ścianę

  Plakat Kraków - Plakat z miastem

  O753
  7,99 zł
  Dostawa w ciągu 5-10 dni roboczych

  Plakat Kraków. Na plakacie znajduje się zdjęcie miasta Kraków znajdującego się w Polsce. Grafika na ścianę wykonana w czarno-białej kolorystyce. 

  Rozmiar

   

  Plakat Kraków. Na plakacie znajduje się zdjęcie miasta Kraków znajdującego się w Polsce. Grafika na ścianę wykonana w czarno-białej kolorystyce. 

  Piękna grafika na ścianę ze zdjęciem miasta Kraków. Na grafice widać piękne ujęcie miasta wykonane w czerni i bieli. Na plakacie znajduje się również napis z nazwą miasta w języku Angielskim. 

  Plakat Kraków, wykonany w nowoczesnym stylu skandynawskim. 

  Kraków, Stołeczne Królewskie Miasto Kraków – miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce nad Wisłą, drugie co do liczby mieszkańców i powierzchni miasto kraju. Formalna stolica Polski do 1795 roku i miasto koronacyjne oraz nekropolia królów Polski. Od 1000 roku nieprzerwanie stolica diecezji krakowskiej (jednej z pięciu w ówczesnej Polsce), a od 1925 archidiecezji i metropolii. Lokowany przed 1228 rokiem, ponownie w 1257 r. Od odzyskania niepodległości w 1918 r. miasto wojewódzkie (od 1999 r. siedziba władz województwa małopolskiego), jest także centralnym ośrodkiem metropolitalnym aglomeracji krakowskiej i Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego. Kraków jest stolicą historycznej Małopolski. Leży na obszarze Bramy Krakowskiej, Niecki Nidziańskiej i Pogórza Zachodniobeskidzkiego. W Krakowie mieszczą się główne siedziby m.in.: Polskiej Akademii Umiejętności, Narodowego Centrum Nauki, Instytutu Nafty i Gazu – Państwowego Instytutu Badawczego, Instytutu Zootechniki – Państwowego Instytutu Badawczego, Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, dowództwa Sił Specjalnych RP będącego jednocześnie jednym z kilku dowództw sił specjalnych NATO, Centrum Operacji Lądowych – Dowództwa Komponentu Lądowego, Polskiego Związku Narciarskiego, Operacyjno-Strategicznego Dowództwa Unii Europejskiej, Kraków Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO, Narodowego Centrum Radioterapii Hadronowej, Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej i Instytutu Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna. Plakat Kraków.

  Plakat pochodzi z naszej prywatnej kolekcji!

  Plakat Kraków w pełni zaprojektowany przez nas więc masz pewność, że kupujesz przedmiot wyjątkowy i niepowtarzalny. 

  Kolekcja plakatów "Miasta Świata"

  Grafika drukowana jest z Passpa rteuu.

  Zobacz całą kolekcję plakatów

  Rozmiar - (10x15)
  (10x15cm) 4x6 "
  Rozmiar - (13x18)
  (13x18cm) 5x7 "
  Rozmiar - (15x21)
  (15x21cm)
  Rozmiar - (21x30)
  (21x30cm) 8x12"
  Rozmiar - (30x40)
  (30x40cm)
  Rozmiar - (30x45)
  (30x45cm)
  Rozmiar - (40x50)
  (40x50cm)
  Rozmiar - (50x70)
  (50x70cm)
  Rozmiar - (60x90)
  (60x90cm)
  Rodzaj papieru
  Fotograficzny - Matowy
  Położenie wydruku
  Poziomy
  Język projektu
  Angielski
  Nowy produkt
  Brak opini

  Może ci się spodobać również

  16 inne produkty w tej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń

  Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).