Plakat Poznań, Grafika na ścianę obraz z miastem Poznań. Plakat miasto na ścianę
Plakat Poznań, Grafika na ścianę obraz z miastem Poznań. Plakat miasto na ścianę
Plakat Poznań, Grafika na ścianę obraz z miastem Poznań. Plakat miasto na ścianę
  Plakat Poznań, Grafika na ścianę obraz z miastem Poznań. Plakat miasto na ścianę
  Plakat Poznań, Grafika na ścianę obraz z miastem Poznań. Plakat miasto na ścianę
  Plakat Poznań, Grafika na ścianę obraz z miastem Poznań. Plakat miasto na ścianę

  Plakat Poznań - Plakat z miastem

  O752
  7,99 zł
  Dostawa w ciągu 5-10 dni roboczych

  Plakat Poznań. Na plakacie znajduje się zdjęcie miasta Poznań znajdującego się w Polsce. Grafika na ścianę wykonana w czarno-białej kolorystyce. 

  Rozmiar

   

  Plakat Poznań. Na plakacie znajduje się zdjęcie miasta Poznań znajdującego się w Polsce. Grafika na ścianę wykonana w czarno-białej kolorystyce. 

  Piękna grafika na ścianę ze zdjęciem miasta Poznań. Na grafice widać piękne ujęcie miasta wykonane w czerni i bieli. Na plakacie znajduje się również napis z nazwą miasta w języku Angielskim. 

  Plakat Poznań, wykonany w nowoczesnym stylu skandynawskim. 

  Poznań (niem. Posen, łac. Posnania, jid. ‏פּױזן Pojzn‎) – miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, położone na Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Wartą, u ujścia Cybiny. Historyczna stolica Wielkopolski, od 1999 r. siedziba władz województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego. Piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce (532 048 mieszkańców w grudniu 2020 r.) i ósme pod względem powierzchni (261,9 km²). Poznań wraz z powiatem poznańskim i gminami Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem tworzy aglomerację poznańską, zamieszkałą przez ponad 1,2 mln osób. W 2018 think tank Globalization and World Cities (GaWC), badający wzajemne stosunki pomiędzy miastami świata w kontekście globalizacji, uznał Poznań za metropolię globalną (Gamma-).

  Poznań często plasuje się w czołówce miast o bardzo wysokiej jakości edukacji i bardzo wysokim standardzie życia. Zajmuje również wysokie miejsce pod względem bezpieczeństwa i jakości opieki zdrowotnej. Miasto Poznań wielokrotnie zdobyło także nagrodę „Superbrands” za markę miasta bardzo wysokiej jakości. Miasto jest istotnym węzłem drogowym i kolejowym, funkcjonuje tu również międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica.

  Miasto jest ośrodkiem przemysłu, handlu, logistyki i turystyki. Funkcjonują tu Międzynarodowe Targi Poznańskie – największe i najstarsze centrum wystawiennicze w Polsce. Poznań to ośrodek akademicki, naukowy i kulturalny. W 25 szkołach wyższych studiuje ponad 110 tys. osób. Działają tu m.in.: opera, filharmonia, balet, teatry, kina, muzea, galerie sztuki, orkiestry i zespoły folklorystyczne. W Poznaniu co pięć lat odbywa się Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. Henryka Wieniawskiego – najstarszy konkurs skrzypcowy na świecie. Poznań jest także siedzibą m.in.: Chóru Stuligrosza, Instytutu Zachodniego oraz najwyższego taktycznego dowództwa US Army w Europie[16]. W podpoznańskim obserwatorium astrogeodynamicznym, jako jedynym w Polsce, współtworzy się europejski system lokalizacyjny Galileo. Plakat Poznań, plakat miasto. Poznań. 

  Plakat pochodzi z naszej prywatnej kolekcji!

  Plakat w pełni zaprojektowany przez nas więc masz pewność, że kupujesz przedmiot wyjątkowy i niepowtarzalny. 

  Kolekcja plakatów "Miasta Świata"

  Grafika drukowana jest z Passpa rteuu.

  Zobacz całą kolekcję plakatów

  Rozmiar - (10x15)
  (10x15cm) 4x6 "
  Rozmiar - (13x18)
  (13x18cm) 5x7 "
  Rozmiar - (15x21)
  (15x21cm)
  Rozmiar - (21x30)
  (21x30cm) 8x12"
  Rozmiar - (30x40)
  (30x40cm)
  Rozmiar - (30x45)
  (30x45cm)
  Rozmiar - (40x50)
  (40x50cm)
  Rozmiar - (50x70)
  (50x70cm)
  Rozmiar - (60x90)
  (60x90cm)
  Rodzaj papieru
  Fotograficzny - Matowy
  Położenie wydruku
  Poziomy
  Język projektu
  Angielski
  Nowy produkt
  Brak opini

  Może ci się spodobać również

  16 inne produkty w tej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Produkt dodany do listy życzeń

  Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).